Bike to Eurocentrum

Edycja 2019 ruszyła!

BIKE TO EUROCENTRUM po raz piąty w naszym biurowcu! 🚴‍♂️🚴‍♀️
Osoby chcące wziąć udział w akcji będą musiały zarejestrować się na stronie
👉 https://biketoeurocentrum.pl/ i codziennie, gdy przyjadą do pracy na rowerze zalogować się i uzupełnić kilometrówkę. W nagrodę za przyjazd na rowerze zapraszamy do recepcji po owoc. 🍏🍎🍐🍌🍊

Jak zawsze jeździmy nie tylko dla zdrowia, ale wspieramy cel charytatywny. Za każde przejechane przez uczestników 2000 km zostaną zakupione niezbędne produkty higieniczne, środki czystości oraz artykuły niemowlęce dla Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku.🙂

O akcji

Bike to Eurocentrum to akcja wspierająca transport rowerowy jako alternatywę do przemieszczania się autem i jako uzupełnienie dla komunikacji miejskiej.
Przez dwa miesiące dzięki pokonywaniu kilometrów do pracy na rowerze na uczestników czekają cotygodniowe nagrody oraz dodatkowe atrakcje dedykowane rowerzystom.

Na koniec akcji przyznawane są nagrody główne dla pracownika oraz firmy, która była najbardziej aktywna!
Ponadto jeździmy nie tylko dla zdrowia, ekologii i nagród. Biorąc udział w akcji Bike to Eurocentrum zawsze wspieramy akcje charytatywne.

Edycja 2018

Przez cały czas trwania akcji nasi rowerzyści pokonali aż 19 987,23 km! Dla porównania w zeszłym roku było to 12 431,77 km.
Firmową nagrodę główną otrzymuje Urząd Transportu Kolejowego, za pokonaną największą średnią ilość kilometrów przypadającą na jednego uczestnika.

Serdecznie gratulujemy!

Edycja 2017

Nagrodę główną otrzymała firma Checkware.

Gratulujemy!