Budżet Partycypacyjny

Edycja 2019 ruszyła!

Do dnia 13 maja 2019 roku zgłoszone projekty zostaną zaprezentowane na stronie internetowej www.budzet-eurocentrum.pl w formie ankiety do głosowania. Link znajdą Państwo również na naszym Fanpage'u facebook.com/eurocentrum.office.complex

Do dnia 24 maja 2019 roku  będzie trwało głosowanie. Każdy pracownik ma prawo oddać 1 głos na projekt, który go najbardziej zainteresuje i który popiera.

Dnia 31 maja 2019 roku nastąpi podsumowanie ankiety i wyłoniony zostanie jeden lub kilka zwycięskich projektów o łącznym budżecie 5.000 EURO

Projekt zostanie zrealizowany do 31 sierpnia 2019 roku.

O budżecie

„Budżet partycypacyjny Eurocentrum” to proces wspólnego podejmowania decyzji, w którym poprzez zgłoszenie projektu każdy z Państwa może zadecydować o tym, w jaki sposób wymieniona kwota zostanie wydatkowana i jakie potrzeby powinny zostać zrealizowane.
W zeszłym roku wygrała strefa chillout’u – piłkarzyki i szachy na zewnątrz budynku, czekamy na Wasze kolejne propozycje.
Projekty mogą dotyczyć: zdrowia, sportu, rekreacji, edukacji, kultury, komunikacji, ochrony środowiska, przestrzeni publicznej, zieleni i wiele innych.

Budżet partycypacyjny to Twój budżet.
Ty decydujesz, na co zostanie przeznaczony

Edycja 2018

Czwarta edycja „Budżetu Partycypacyjnego Eurocentrum” zakończona! Wynikiem 407 głosów wygrał PACZKOMAT!
Dziękujemy za zaangażowanie!

Edycja 2017

Zwycięzcą w programie Budżetu Partycypacyjnego 2017 roku został projekt: Strefa chillout’u.

Edycja 2016

Zwycięzcą w programie Budżetu Partycypacyjnego Eurocentrum w 2016 roku został projekt:
Automatyczny defibrylator Aparat AED oraz projekt "Drugie życie książki" - punkt wymiany książek – zostawiasz jedną, bierzesz drugą.

Edycja 2015

Zwycięzcą w programie Budżetu Partycypacyjnego Eurocentrum w 2015 roku został projekt:
Zieleń wokół budynku, dzięki czemu wokół Eurocentrum przy wejściu do budynku pojawiły się donice z drzewami i kwiatami.