HOME

BUDYNEK PRZYJAZNY ŚRODOWISKU

Eurocentrum to nie tylko budynek przyjazny środowisku, to także miejsce dostosowane do potrzeb przyszłych użytkowników.

Naturalne światło słoneczne, zoptymalizowane oświetlenie stanowisk pracy, indywidualna kontrola temperatury oraz zastosowanie bezpiecznych materiałów budowlanych przyczynią się do lepszego samopoczucia pracowników.

Powierzchnie w Eurocentrum to oferta skierowana do najemców patrzących na wybór swojej siedziby pod kątem długofalowych decyzji biznesowych. Zielony budynek w kolejnych latach użytkowania (w perspektywie długoterminowej) generuje mniejsze koszty eksploatacyjne, dzięki zastosowaniu nowoczesnych, energooszczędnych rozwiązań, redukcji zużycia wody, niższym kosztom utrzymania oraz minimalizacji emisji zanieczyszczeń.

Eurocentrum jest budynkiem wychodzący naprzeciw rosnącym potrzebom komunikacji alternatywnej. W Eurocentrum znajdzie się szereg udogodnień dla rowerzystów. Na terenie kompleksu będą 162 miejsca postojowe dla rowerów, zarówno przed budynkiem, jak i w garażu podziemnym, a także przebieralnie i natryski. Na terenie obiektu znajdą się również 22 równomiernie rozmieszczone punkty ładowania pojazdów elektrycznych.

przyjazny