Biuro Plus

Biuro plus

Biuro to nie tylko miejsce pracy, to przestrzeń, w której spędzamy większą część dnia, dlatego zależy nam,
aby było to miejsce, w którym będziecie czuć się komfortowo.
Eurocentrum Office Complex to wyjątkowe miejsce pracy, w którym przyjazna i estetyczna architektura oraz właściwie dobrane rozwiązania techniczne tworzą klimat sprzyjający organizacji, biznesowemu sukcesowi i budowaniu międzyludzkich więzi. Atuty Eurocentrum to:

  • 1500m2 atriów z naturalną roślinnością
  • Pasaż z szeroką ofertą handlowo-restauracyjną
  • Doskonały dostęp światła dziennego dzięki zastosowaniu dużych przeszkleń
  • Ponadstandardowa wymiana świeżego powietrza
  • Nieprzegrzewanie się powierzchni biurowych latem
  • Udogodnienia dla osób korzystających z komunikacji alternatywnej: miejsca postojowe dla rowerów, przebieralnie i prysznice, 22 punkty ładowania samochodów elektrycznych

Office Doctor

Office Doctor to unikalna na polskim rynku usługa natychmiastowej profesjonalnej pomocy medycznej w miejscu pracy. Gdy praca jest wymagająca, a terminy gonią, coraz ważniejsze jest, by być maksymalnie wydajnym. Do sprawnego wykonywania obowiązków i realizacji wyznaczonych celów pracownikom potrzebne jest poczucie bezpieczeństwa i zdrowie. Dlatego powstała usługa Office Doctor, dzięki której pracownicy czują się bezpiecznie, a pracodawca, mając pod ręką wykwalifikowaną pomoc medyczną, oszczędza czas pracownika spędzany w poczekalniach przychodni. Office Doctor to usługa dzięki której na terenie budynku obecny jest dyplomowany doświadczony ratownik medyczny. Na jego wyposażeniu znajduje się sprzęt, jakim dysponują karetki pogotowia. Różnica jest jednak znacząca - karetka potrzebuje czasu na dojazd, ratownik Office Doctor jest przy poszkodowanym niemal natychmiast od wezwania!

Concierge

Concierge to osobisty opiekun i asystent – osoba, która zajmuje się realizowaniem i koordynacją Waszych zleceń, dotyczących zarówno spraw indywidualnych, jak i wszelkich potrzeb firmy lub biura.
Stanowisko Twojego concierge’a znajduje się na parterze budynku Eurocentrum i jest obsługiwane przez wykwalifikowanego Concierge & Lifestyle Managera. Usługi można zamawiać również za pośrednictwem autorskiej platformy internetowej dostępnej 24h na dobę 7 dni w tygodniu.

T: 22 207 20 37, +48 533 373 670
concierge@eurocentrum.pl