Kontakt

Lokalizacja

Eurocentrum Office Complex położony jest na granicy centralnego obszaru biznesu, w jednym z najbardziej dynamicznych rozwijających się obszarów biznesowych stolicy. W sąsiedztwie znajdują się centra handlowe Reduta i Blue City, a także liczne punkty usługowe i handlowe, przedszkola, fitness cluby, centra medyczne i urzędy, w których pracownicy Eurocentrum będą mogli załatwić wiele codziennych spraw.

EUROCENTRUM OFFICE COMPLEX
Al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa

Recepcja Alfa
T: 22 570 30 00

Recepcja Beta/Gamma
T: 22 202 63 96

Transport

Usytuowanie obiektu w pobliżu najlepiej skomunikowanych warszawskich węzłów: pl. Zawiszy i dworca PKP Warszawa Zachodnia, umożliwia doskonały dostęp wszelkimi środkami komunikacji: samochodem, kolejką WKD i SKM, koleją PKP oraz liniami autobusowymi. Do obiektu można dojechać aż 17 liniami autobusowymi, łączącymi serce Warszawy ze wszystkimi stołecznymi dzielnicami.
Dzięki bliskości Dworca Zachodniego, na którym zatrzymują się pociągi: PKP, Kolei Mazowieckich, Przewozów Regionalnych, a także kolejka WKD oraz SKM, Eurocentrum jest doskonale skomunikowane również z miastami tworzącymi Warszawski Obszar Metropolitarny.

Helpdesk

Helpdesk to system obsługi zgłoszeń serwisowych, który ma na celu usprawnienie komunikacji pomiędzy Wami, a naszym serwisem technicznym.

Prosimy o przesyłanie wszystkich nowych zgłoszeń dotyczących takich spraw jak m.in.: awarie, usterki lub prace dodatkowe poprzez system Helpdesk.

Zgłoś się:
https://cpipg.singufm.com/logowanie

Zespół

Zarządca budynku (Alfa, Beta, Gamma)
Aleksandra Sokołów
T: +48 607 496 797
E: a.sokolow@cpipg.com

Zarządca budynku (Delta)
Łukasz Kolewski
T: +48 607 497 524
E: l.kolewski@cpipg.com

Senior Leasing Manager
Jakub Parys
T: +48 609 440 871
E: j.parys@cpipg.com

Leasing Manager
Karolina Tatowicz
T: +48 605 259 709
E: k.tatowicz@cpipg.com