Kontakt

Lokalizacja

Eurocentrum Office Complex położony jest na granicy centralnego obszaru biznesu, w jednym z najbardziej dynamicznych rozwijających się obszarów biznesowych stolicy. W sąsiedztwie znajdują się centra handlowe Reduta i Blue City, a także liczne punkty usługowe i handlowe, przedszkola, fitness cluby, centra medyczne i urzędy, w których pracownicy Eurocentrum będą mogli załatwić wiele codziennych spraw.

EUROCENTRUM OFFICE COMPLEX
Al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa

Recepcja Alfa
T: 22 570 30 00

Recepcja Beta/Gamma
T: 22 202 63 96

Transport

Usytuowanie obiektu w pobliżu najlepiej skomunikowanych warszawskich węzłów: pl. Zawiszy i dworca PKP Warszawa Zachodnia, umożliwia doskonały dostęp wszelkimi środkami komunikacji: samochodem, kolejką WKD i SKM, koleją PKP oraz liniami autobusowymi. Do obiektu można dojechać aż 17 liniami autobusowymi, łączącymi serce Warszawy ze wszystkimi stołecznymi dzielnicami.
Dzięki bliskości Dworca Zachodniego, na którym zatrzymują się pociągi: PKP, Kolei Mazowieckich, Przewozów Regionalnych, a także kolejka WKD oraz SKM, Eurocentrum jest doskonale skomunikowane również z miastami tworzącymi Warszawski Obszar Metropolitarny.

Helpdesk

Helpdesk to system obsługi zgłoszeń serwisowych, który ma na celu usprawnienie komunikacji pomiędzy Wami, a naszym serwisem technicznym.

Prosimy o przesyłanie wszystkich nowych zgłoszeń dotyczących takich spraw jak m.in.: awarie, usterki lub prace dodatkowe poprzez system Helpdesk.

Zgłoś się:
https://helpdesk.eurocentrum.pl/logowanie

Zespół

Zarządca budynku
Karol Wasilewski
T: 885 808 518
E: k.wasilewski@capitalpark.pl

młodszy Zarządca budynku
Beata Wasilewska
T: 22 202 63 98
E: b.wasilewska@capitalpark.pl

młodszy Zarządca budynku
Paulina Ćwik
T: 533 616 424
E: p.cwik@capitalpark.pl

młodszy Zarządca budynku
Monika Chojnacka
T: 508 199 885
E: m.chojnacka@capitalpark.pl

koordynator eurocentrum konferencyjnego
Marta Piszczalska
T: 22 202 63 61
E: konferencyjne@eurocentrum.pl